Kalıp İmalatı ve Üretim

Herhangi bir ürünün geliştirilmesinde, kalıp tasarımı belki de en önemli adımdır. Bu aşamada alınacak yanlış kararlar gecikmelere, kalite sorunlarına neden olabilir ve hatta bütün projeyi sekteye uğratabilir.

Sürecinizle ilgili risk almak istemiyorsanız kesinlikle doğru bir ekiple çalışın. Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi ve imalatı alanında yüksek teknoloji, uzman kadro, kısa üretim süreleri ve etkin AR-GE çalışmaları ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak için çalışıyoruz.

Teknolojiye olan yatırımımız sürekli artarak devam ediyor. Parçanız ne olursa olsun, deneyimli ekibimiz yanınızda. Parçalarınızın ekonomik ve kaliteli bir şekilde üretilmesi için doğru kalıplama yönteminin ve tasarımının seçilmesi gerekir.

Eğer hangi tür bir kalıba ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz parçanızı analiz ederek size yol gösterebiliriz.

Tasarımı hazır olan parçalarınızın üretilebilirlik analizleri, enjeksiyon simülasyonları, tasarımı ve kalıp üretimi konularında size yardımcı olabiliriz. Tasarım departmanının kalıp üretimi aşamalarındaki öneminin farkında olan firmamız, alanında profesyonel programlara yaptığı yatırımlar ile müşterisinin her aşamada ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir.

Tasarım imalat test ve değerlendirme aşamalarının tümünde CAD/CAM sistemi ile en az hata yüksek kaliteli uzun ömürlü plastik kalıp üretimi ve imalatı için gerekli tüm doneleri yerli yerince kullanmaktan asla taviz vermiyoruz.
Grup çalışmasına inanıyoruz, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymanın vazgeçilmez bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz.

kalip-imalati-ve-uretimi-01

kalip-imalati-ve-uretimi-02