Kalıp Tasarım Hizmetleri

Günümüz dünyasında ürünlerin işlevi kadar estetik tasarımları da büyük önem taşıyor. Uluslar arası bir çok firmaya tasarım hizmeti veren ekibimiz sizin ürünlerinizi de modern bir tasarıma ulaştırabilir.
Doğru bir tasarım ürünlerinizi dünya sahnesine taşıyabilir. Uluslararası ödüllü tasarım ekibimiz sizinde ürünlerinizin dünya çapında ses getirecek tasarımlara sahip olmasına yardımcı olabilir.

Projelerimizin tasarım ve üretim aşamaları tamamen 3D modellemeden faydalanılarak yapılandırılmaktadır. Tasarım ve geliştirme süreçlerinde kendi oluşturduğumuz standart kütüphanenin yanı sıra HASCO, DME, CUMSA gibi dünya çapındaki firmaların kütüphanelerinden de faydalanılmaktadır.

Standart kütüphanelerin kullanılması tasarım ve üretim hızımızı arttırdığı gibi kalite ve maliyet açısından da rakiplerimize karşı ciddi avantajlar sağlamaktadır. Kalıp tasarımı son haline gelene kadar önceden yapılan analizler sayesinde üretim sonrası yaşanabilecek olası problemler (doldurma, çarpılma, soğutma verimliliği, gazlanma, çöküntü,…) tespit edilerek kalıp ve parça tasarımındaki sorunlar minimuma indirilmeye çalışılmaktadır.

Tasarım departmanımızda yeni teknolojileri takip eden, tecrübeli ve dinamik kadromuzla müşterilerimize parça veya komponent tasarımı, imalatı, montabilitesi ve fonksiyonel testleri ile ilgili mühendislik destekleri de verilmektedir.

kalip-tasarim-hizmetleri-01

kalip-tasarim-hizmetleri-02