Kurumsal


FİRMAMIZ

Firmamız 1996 Yılı Kuruluşlu Olup 2004 Yılına Kadar Gıda Üzerine Hizmet Vermiştir. 2004 Yılında Makina Kalıp İmalat Sektörüne Girmiştir. 1985 Yılından 2004 Yılına Kadar Olan Piyasadaki Çalışma Tecrübemizi Firmamıza Aktardık . Deneyim ve Tecrübemizi , Ar-ge yaparak Sektördeki Çoğu Firmanın faydasına Sunuyoruz. İşimiz TESVİYE Olduğu için Ciddi olan Bütün Firmalarla Stratejik Ortaklık Yapa Bilecek Deneyime sahiptir Firmamız. İmalat Yelpazemiz Oldukça Geniştir. Biz sanayide Güçler Birliğinin Olduğunu Düşünen Firmayız.
Paylaşımcı Bir Firmayız. Piyasaya Nitelikli Eleman Yetiştirme Konusunda da İddalıyız. Biz Ciddiyeti Olan Her İşte Çözüm Ortağı Olmaya Hazırız.


VİZYONUMUZ

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, çevreye, doğaya ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.


MİSYONUMUZ

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır. Tüm kaynakların verimli kullanarak Müşteri isteklerinin daima ön planda tutmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam Kalite Yönetimi bilinci, tecrübeli çalışan ve tedarikçilerimizin katkıları ile en son teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyeti ve uluslar arası standartlar doğrultusunda, düşük maliyet ile kaliteli makina üretimini yapmak.

kurumsal-image-01

 

kurumsal-image-02